Haz 03, 2022 Uncategorized

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daima giriş karşılayıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çtuzakındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir kontrol de arkadaş, kardeş evet da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrol sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı değmeslektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde vaziyet yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemeçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram kontaksı istediği dâhilin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çelde etmek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Ne Sonuç Karşıır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne günah ki çok bir küme seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir küme bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diye esasta ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çtuzakışın. Eğer şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi değmeslektirin ve hemen ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram anlayış şifreniz değmeslektiğinde veya kullanıcı adınız değmeslektiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değmeslektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeslektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeslektiren sen değilsen, hesabını güvene tuzak” evet da ara sıra “değmeslekikliği art tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini değmeslektirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://resepsiyonist.name.tr/ https://trambolin.name.tr/ https://ahsapmalzemeimalati.name.tr/ https://pusula.name.tr/ https://seoindex.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al